ساخت انواع مبلمان

ساخت انواع مبلمان

ایده ای نو و روشی ساده برای افرادی که خاص میپسندند با افتخار ، اولین و تنها تیمی هستیم که خدمات کامل تعمیرات مبل و تعویض رویه رو در ایران ارایه میکنه.تعمیر مبل در منزل در این روش هیچ گونه ریخت و پاش و سر و صدای غیر عرفی تولید نخواهد شد، شما شاهد کل مراحل کار خواهید بود و نهایتا کل کار در دوروز انجام خواهد شد در مجموع مطمعن ترین ، سریع ترین و به صرفه ترین روش در تعمیرات مبل

 

تعمیرات مبل

تعمیر مبل

خدمات ویژه ی تعمیرات مبل، شما را از پرداخت هزینه های گزاف خرید مبلمان ، نجات خواهد داد.  متخصصین ما با استفاده از مرغوب ترین متریال موجود در بازار ، مبل شما را متحول خواهند کرد.  برای ثبت سفارش یا از طریق تماس تلفنی اقدام کنید و یا عکس مبلمان خود را از طریق پیام رسان های اینترنتی برای ما ارسال کنید و منتظر تماس ما باشید.

کابینت و آشپزخانه

کابینت و آشپزخانه

کابینت و دکوراسیون بخش عمده ای از فعالیت مبل۲۰مان مربوط به بخش طراحی و اجرای دکوراسیونه کابینت می‌باشد که در این بخش از ماشین آلات روز دنیا و جدیدترین تکنولوژی و یراق آلات استفاده میکنیم و کارهای خاصی که مشابه اون کمتر دیده شده رو برای شما انجام خواهیم داد.

فروش پارچه مبلمان

فروش پارچه مبلی

فرش پارچه مبلی به لطف خدا و با عقد قرارداد با کمپانی سرتکس ترکیه ، پارچه های بی نظیر این کمپانی مشهور رو با قیمت باور نکردنی به دست شما خواهیم رساند. تمام پارچه های مذکور نانو ضد آب ضد لک و آنتی باکتریال می‌باشد و شما میتوانید از سلامت خانواده خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین با کمپانی های مطرح چین و کارخانه جات بافت پارچه ی وطنی نیز همکاری بی نظیری داریم  و نمونه های کاملی از پارچه های ایرانی ، چین و ترک رو میتونیم ارایه کنیم.

فهرست